NEONET, ABRA, KOMFORT

Neonet – ogólnopolska sieć handlowa, z Wrocławia mająca w ofercie sprzęt RTV i AGD telefony komórkowe; sprzęt i akcesoria fotograficzne, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego oraz usługi towarzyszące. Posiada ponad 400 sklepów, w tym ponad 230 franczyzowych.

Abra – jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce, posiadająca swoje placówki handlowe na terenie całego kraju., Pierwszy sklep Abry powstał w 1990 roku w Krakowie, gdzie do dzisiaj znajduje się centrala spółki. Przez wiele lat działalności firmy jej profil ewoluował – aż do momentu, w którym skupiła się ona wyłącznie na handlu meblami. W 2000 roku firma posiadała już 10 sklepów zlokalizowanych głównie w południowej Polsce. W 2001 roku Abra S.A. stała się częścią międzynarodowego koncernu JD Group z siedzibą w RPA, co pozwoliło jej na dynamiczny rozwój sieci sklepów. We wrześniu 2011 roku Abra S.A. weszła w skład Grupy Kapitałowej Steinhoff International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego. Obecnie w ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonuje ok. 100 placówek handlowych, zlokalizowanych w 93 miastach Polski, a z roku na rok liczba sklepów rośnie.

Komfort – sieć marketów, działająca na rynku polskim i europejskim, powstała w 1992 roku w Szczecinie. Obecnie sieć posiada ponad 100 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Sklepy znajdują się w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju. . W centrum Polski sieć posiada nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 11000 m2.

 

Dodatkowe informacje

- nieruchomość zlokalizowana na rozwijającej się dzielnicy miasta
- nieruchomość wolnostojąca
- pierwsza linia zabudowy
- obiekt w sąsiedztwie nieruchomości wolnostojących o charakterze usługowo-handlowym

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o ofercie

Skontaktuj się z nami telefonicznie
lub zostaw wiadomość.

+48 730 866 388
+48 608 451 863
Aplikuj do nas

Wypełnij poniższy formularz zgłoszenia
nieruchomośći lub skontaktuj się z namiZgłoś nieruchomość

Wypełnij poniższy formularz zgłoszenia
nieruchomośći lub skontaktuj się z nami